Polish Hardcore Wrestling e-fed ( reaktywacja )

Dobra zbieramy nowy roster + nowy Admin w razie czego.

Ogłoszenie

Rofire.pun.pl !

#1 2011-12-05 19:30:06

 CM Punk BitW

Administrator

12298968
Skąd: Chicago
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 74
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, Edge, Stone Cold

News 5

Witam wszystkich po przerwie !!! PHW powraca !!! Zaskoczeni ? Mam nadzieje, że nie !!! Lipa powrócił i regeneruje  federacje !!!




Redaktor 1 : Witamy wszystkich serdecznie ! Mam nadzieje, że tęskniliście ! Razem ze mną jest CM Punk !
CM Punk: Tak, tak, tak <odpowiada znużenie>
Redaktor 1 : Punku co myślisz o regeneracji ?
CM : Czy ja się na ten temat już nie wypowiadałem ? Ale skoro nalegasz to powtórzę to jeszcze raz. Lipa wrócił <jupi> ale wszystko dopiero okaże się po najbliższej gali. <Punk obraca się wokoło i dostrzega PD> O Mesjasz ! Chodź, że no tu ! <zagwizdał> Wiesz tak właśnie miałem coś o tobie wspomnieć <uśmiecha się>
Polish Dragon : Naprawdę ? Jestem ciekaw co ?
CM : No wiesz … wiele bardzo ciepłych słów jak na przykład <zastanawia się> … i to, że <znów się zastanawia> … <grymas> jednak nie ma takich słów. <uśmiecha się i odchodzi>
PD : Uciekaj stąd pomiocie Szatana ! Niech cię tu więcej nie widzę !
Redaktor 1 :   PD jak tam samopoczucie przed nadchodzącą galą ?
PD : Po pierwsze to gdy mnie widzisz powinieneś się przeżegnać ! Chyba, że jesteś niewierzący !?
Redaktor 1 : No więc …
PD : Usiądź synu ! Jam jest tu po to by nawracać …

Sygnał z kamery się urywa i na głównym ekranie pojawia się



CM Punk : Mam nadzieje, że przykułem waszą uwagę ! Chciałem powiedzieć tylko jedną rzecz, że jestem ciekaw co wykombinujesz Lipa <uśmiecha się>

Sygnał z kamery znów się urywa.

Kamera wraca do redaktora.



Redaktor 2 : No więc na chwilę straciliśmy sygnał ale już wszystko jest w porządku. Oto kilka wiadomości.

1: PHW WN4 jest kolejną galą, która odbędzie się znów w Ergo Arenie w Gdańsku. Bilety niestety są już wyprzedane.
2: Lipa zapowiedział nam mnóstwo niespodzianek związanych z nadchodzącą galą! Niestety nawet nam nie uchylił rąbka tajemnicy.
3: Maryse powraca do PHW !
4: Doszły nas również pogłoski, że Big Cena nie ma zamiaru wrócić do PHW. Ciekawe co z tym fantem zrobi Lipa.

Redaktor 2 : To już wszystko na dziś. Żegnamy się z państwem i do usłyszenia.

Ostatnio edytowany przez CM Punk BitW (2011-12-06 08:49:05)


http://c.wrzuta.pl/wi1362/768f24720005413f4e9deb37/sygnatura_3.jpeghttp://c.wrzuta.pl/wi19097/64ca164a000615eb4ea022bb/cm_punk_and_kofi_kingston.jpeg

Offline

 

#2 2011-12-05 21:20:01

 Lipa

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK , Cm Punk , The Rock

Re: News 5

daję 10/10 super news!!!!


"Sorry About Your Damn Luck ! "

Offline

 
Banery Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stronagildii.pun.pl www.naszemiejsce.pun.pl www.xxl.pun.pl www.demoris.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl