Polish Hardcore Wrestling e-fed ( reaktywacja )

Dobra zbieramy nowy roster + nowy Admin w razie czego.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Rofire.pun.pl !

#1 2011-12-04 22:13:25

PolishDragon

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 88
Punktów :   

HS3

Haus Show zaczyna się od pokazu pirotechnicznego  i włączenia piosenki sonne Ramsteina
JS:Witamy was na House Show w mięście Bohum w Niemczech tuż za mikrofonu
T:Suplex machine Taz
JS:i Joey Styles
T:Dobra cicho Cm punk wchodzi do ringu
  Look in my eyes, what do you see?
the Cult of Personality
I know your anger, I know your dreams
I've been everything you wanna be ohhh…
I'm the Cult of Personality
Like Mussolini and Kennedy
I'm the Cult of Personality
the Cult of Personality
the Cult of Personality

Punk przykuca i "głaszcze" ziemie. Podnosi się i wykrzykuje: It's Clobberin' Time !!! wymachując przy tym energicznie ręką.

CM Punk: Lipa ! Myślisz, że skoro "powróciłeś" będzie tak jak kiedyś !? Jeżeli tak to się sporo mylisz. Szczerzę ? To nie wiem czy mam ochotę znów się w to bawić ! Znów Ci się znudzi i rozwiążesz "federacje" a potem znów ją skleisz. Obejrzyjmy sobie taki krótki filmik <na ekranie pojawia się Lipa: Ja z powrotem wróci stara ekipa PHW powraca> <bije brawo> niesamowite słowa. Po prost zwalasz z nóg ! Po takich słowach to mi się niedobrze robi <wsadza palec do gardła> Więc co do tej starej ekipy to nie mam pojęcia <uśmiecha się> Nie daje ci 100% pewności, że będę się tu udzielał. Chyba, że zaproponujesz jakiś bardzo interesujący kontrakt <uśmieszek> Czekam na twój ruch <siada w ringu "po turecku"> PD masz niesamowity opis <uśmiecha się> Nawróciłeś się !!! Z czego na co !? OMG nawracasz ludzi i myślisz, że jesteś Mesjaszem !!! <O.O> tu chyba potrzebny jest jakiś psycholog. Myślisz, że jesteś dalej mistrzem !? Skoro federacja upadła to tego tytułu nie powinno być ! Jedyne rozwiązanie to ponowna walka o pas !!! I na to liczę !!! <wstaje> Jeszcze chwilka. Co do mojego Tag Team partnera to nie mam pojęcia czy powróci.



Falling and unsure why am i losing my nerve
Wasting my time why do i only see this through the hurt


I cant get it out of my head i cant get it out that
I do this to myself me and noone else
So help me tell me how to break free
Im to blame and thats what really hurts
Thats what really hurts
You get what you deserve
Cm Punk więc śmieszy cie moja przemiana???Naprawde??? Tak nie jestem już mistrzem ale na nastepnym PHW nim zostane ty niewierny wysłaniku szatana!W mojej walce nie pomoże ci żaden demon w tej walce pokaże kto jest mistrzem PHW będziesz błagał o szypki cutter nikt ci nie pomoże.   
This is Extreme!!! Na rampie stoi z mikrofonem GM PHW Paul Heyman a wiec mamy walce wieczoru Messiah Polish Dragon zmierzy się z CM punkiem w Extreme rulz matchu dziękuje
<reklamy>
[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=RlaPhNFG8hk[/youtube]
                     First Match
               Tables Match
               Wąsior vs Culebra
Walka się zaczyna od klinczu I boczny headlock od Wąsiora Culebra odbija się od lin Wąsior go puszcza I dropkick od Culebry ,Wąż podnosi nowicjusza  wykreca ręke i pepsi twist  Culebra podnosi obolałego Wąsiora i próba Tornado DDT nie Wąsior kontruje na swinig side slam Wąsior się zapomina i pinuje gdy sobie uświadamia podnosi Culebre i Super Kick Raper bierze stół i go ustawia i wynosi  pod Samoa drop ale wbiega Naoki tłumu i kopie Wąsiora w brzuch Culebra się uwalnia i german suplex na stół i konie  walki wygrywa ! Culebra i Naoki zaczynają kopać wąsiora ale na pomoc przychodzi MPD(ja xD)czestuje pyszałków cutterami pomaga wstać przyjacielowi i przycielski uścisk i schodzą na backstage.

Second Match
  Battle Royal
Lipa vs Naoki vs Big Cena vs Gold Cobra
W ringu już są zawodnicy już w ringu  i słyszymy gong Gold cobra biegnie na Big cena ale big cena się schyla  wylatuje (oj )Naoki i Lipa spoglądają na siebie i zaczyna się wymiana puchów do której dołacza Big cena który razem  z lipą powala Naokiego  gdy Naoki lęzy Big cena otrzymuje stunner od Lipy i lipa go próbuje wyrzucić ale nie Big uderza łokciem w Bruch Lipy odbija się od lin i clothesline Lipa leży a cena zaczyna tautować co wykorzystuje Naoki i wyrzuca Big cene z ringu został już tylko Naoki i Lipa Lipa jest na kolanach a Naoki podchodzi i zaczyna policzkować Lipe ale otrzymuje od niego Low Blow i super Kick Naoki się opiera o liny to Lipa dorzuca Clothesline i go wyrzuca
I Lipa wygrywa!
Main Event
MPD vs CM Punk
Walka zaczyna się od popchniecia Messiaha przez Punk zdenerwowany MPD odpłaca sie slapem dla Punka i klincz PD wykonuje Irish chip i powerslam dla Punka,PD schodzi po kij do kendo wchodzi do ringu i zaczyna okładać Punka dopóki ten kij się nie łamie potem go podnosi C4 i pin 1.2 nie jeszcze zawiedziony PD wstaje i wchodzi na nrożnik i sygnalizuje Dragorane Punk wstaje i czyżby nie Punk kotruje na Power bomb PD leży a  Punk zapina anakonda vise PD szaleje z bólu z ale dociera do lin i rope break BITW puszcza schodzi pod ring i wyciąga kilka rzeczy: krzesło,śmietnik i drabine i te rzeczy wrzuca do ringu wchodzi do niego ale nagle PD rzuca w niego krzesłem Punk je łapie i super kick z krzesłem Punk leży i krwawi z czoła PD wszadza na głowe Punka śmietnik wchodzi na narożnik leg drop ujajaj PD trafia w pusty śmietnik ponieważ punk w ostatnie chwili się wydostał  PD siędzi i otrzymuje shinning  wizzard od punka i wchodzi na narożnik i próba Flying elbown ale nie punk nie trafia PD wstawia bierze krzesło wreszczy by punk wstał punk wstaje MEssiah biegnie ale Punk robi unik a PD wskakuje na narożnik zakłada krzesło na tyłek i whisper wind
JS:OOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMMMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Punk leży Mesiah sygnalizuje Cutter ale niemożliwe do ringu wbiega Colt cabana i próbuje zaatakować PD ale otrzymuje Cutter i go Mesiah wyrzuca z ringu odwraca się i otrzymuje kopniak w brzuch odCM punk What? Punk sygnalizuje Cutter o my god PD robi lowblow punkowi icutter i pin 1.2.3
Pd bierze mikrofon:
PD:Punk po przed smak tego co cie czeka na PHW night Punk you next
JS:niestety to już koniec żegna się Joey Styles
T:i Taz


Nalepszy Tag Team na świecie nie potrzebował chwytliwej nazwy wystarczyło  zwykłe Edge and Christian

                                                  http://www.onlineworldofwrestling.com/pictures/e/enc/11.jpg

Offline

 

#2 2011-12-05 14:22:18

 Lipa

Administrator

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 174
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: HBK , Cm Punk , The Rock

Re: HS3

Niezłe nawiązanie na początku . Zaraz czytam dalej


"Sorry About Your Damn Luck ! "

Offline

 

#3 2011-12-05 17:21:59

 CM Punk BitW

Administrator

12298968
Skąd: Chicago
Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 74
Punktów :   
Ulubiony Wrestler: CM Punk, Edge, Stone Cold

Re: HS3

widzę, że zapożyczyłeś sobie mojego speecha ! Bardzo fajnie przedstawiłeś walki ^^


http://c.wrzuta.pl/wi1362/768f24720005413f4e9deb37/sygnatura_3.jpeghttp://c.wrzuta.pl/wi19097/64ca164a000615eb4ea022bb/cm_punk_and_kofi_kingston.jpeg

Offline

 
Banery Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.truckonline.pun.pl www.trancezone.pun.pl www.impressivetitle.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.narutolovenet.pun.pl